Prijeđi na sadržaj

5. rang HNL-a 2025./26.

Izvor: Wikipedija

Ljestvice i sastavi liga petog stupnja hrvatskog nogometnog prvenstva u sezoni 2025./26.

4. NL NS Rijeka

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pob.ner.por.gol+gol-bod
1.Rovinj261835681957
2.Ližnjan261457563647
3.Borac Bakar261367543645
4.Umag - CC Umago261358453645
5.Klana2612410463640
6.Žminj2612410403440
7.Mladost Fažana26989434935
8.Cres2610412364234
9.Smoljanci Sloboda Svetvinčenat2610313434633
10.Otočac268711263931
11.Medulin 1921268513485829
12.Funtana267811314129
13.Gospić 91267415245325
14.Zamet Rijeka266416326722

Premijer ŽNL Virovitičko-podravska

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pobnerporgol+gol-bod
1.Suhopolje2419411081261
2.Mladost Čačinci241842811958
3.Sloga Zdenci2416531071653
4.Lukač-052416171162449
5.Borova241437962945
6.Bratstvo Gornje Bazje241356934044
7.Virovitica241419983243
8.Voćin247314446524
9.Dinamo Četekovac247215388623
10.Dinamo Kapela Dvor2452173910217
11.Mikleuš2450192714615
12.No Limit TVIN Virovitica2432192211211
13.Crnac242220141398
14.Zrinski Nova Bukovica odustali prije 1. kola

1. ŽNL Dubrovačko-neretvanska

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pobnerporgol+gol-bod
1.Konavljanin Čilipi221651562153
2.Gusar Komin221435543045
3.Slaven Gruda221165433039
4.BŠK Zmaj Blato221156513038
5.Metković221066573436
6.Orebić22967484233
7.Župa dubrovačka Čibača22958373732
8.Sokol Dubravka228212534026
9.Hajduk 1932 Vela Luka226511244323
10.Croatia Gabrili226313394921
11.Maestral Krvavac225413285416 (-3)
12.Omladinac Lastovo22121912925

1. ŽNL Splitsko-dalmatinska

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pobnerporgol+gol-bod
1.Imotski262123841965
2.OSK Otok262042651864
3.Urania Baška Voda262024812262
4.Primorac Stobreč261457633047
5.Mladost Proložac (Donji Proložac)261367723945
6.Omladinac Vranjic2612410503840
7.Orkan Dugi Rat26989545935
8.Slaven Trogir269710554734
9.Jadran Tučepi2610313384633
10.Zmaj Makarska269512484532
11.Mračaj Runović266713315125
12.Čaporice-Trilj265318309417 (-1)
13.Tekstilac Sinj264220218014
14.Split26022415119-4 (-6)

1. ŽNL Zadarska

[uredi | uredi kôd]
mj.klubut.pobnerporgol+gol-bod
1.Abeceda sporta Murvica261835923257
2.Pakoštane261655643853
3.Nova zora Sveti Filip i Jakov261484553550
4.Sabunjar Privlaka261367574445
5.Debeljak2613211726141
6.Hajduk Pridraga261178434242
7.Raštane (Gornje Raštane)2611411745937
8.Velebit Benkovac2610610534636
9.Bibinje2611312596036
10.Dragovoljac Poličnik269710535234
11.Škabrnja '91268018336724
12.Zlatna luka Sukošan267316468124
13.Polača267217367523
14.Galovac265219368117

Povezani članci

[uredi | uredi kôd]

Vanjske poveznice

[uredi | uredi kôd]

Izvori

[uredi | uredi kôd]
Image
Članak 5. rang HNL-a 2025./26. koji govori o nogometu je mrva: začetak enciklopedijskog članka. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Wikipedije.