Przejdź do zawartości

Campionato Sammarinese (1992/1993)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Image
Campionato Sammarinese 1992/1993
Image 1991/1992 1993/1994 Image
Szczegóły
Państwo

Image San Marino

Zwycięzca

SP Tre Fiori

W sezonie 1992/1993 rozegrano 8. edycję najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w San Marino – Campionato Sammarinese. W sezonie brało udział 10 zespołów. Tytułu nie obroniła drużyna SS Montevito. Nowym mistrzem San Marino został zespół SP Tre Fiori.

Tabela końcowa

[edytuj | edytuj kod]
KlubMZRPBr+Br-PktUwagi
1SP Tre Fiori181143351126Turniej finałowy
2FC Domagnano18963231324
3SP Cailungo18864272122
4AC Libertas18945422422
5SC Faetano18846221720
6SS Montevito18675252619
7SS Murata183105132416
8SS Juvenes185310222613
9SP Tre Penne183411274110Spadek
10SS Virtus18241216498

Turniej finałowy

[edytuj | edytuj kod]

Pierwsza runda

[edytuj | edytuj kod]

Druga runda

[edytuj | edytuj kod]

Trzecia runda

[edytuj | edytuj kod]

Półfinał

[edytuj | edytuj kod]

Finał

[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia

[edytuj | edytuj kod]